Digitální úřední deska - budoucnost moderní obce

digitální úřední deska

Budoucnost přináší maximální pohodlí a efektivitu v přenosu informací. Důkazem tohoto je nejen Internet a všechny další komunikační zařízení, kterých je na trhu spoustu, ale také digitální úřední deska, která zajistí rychlé šíření nejnovějších informací po celé obci.

Jak funguje digitální úřední deska

Dotykové digitální úřední desky umožňují neustálou a rychlou komunikaci s občany za veškerých podmínek. Mezi jejich výhody patří jak intuitivní ovládání občanů na úřední desce, tak zadavatelů informací do systému desky.

V čem jsou tyto desky výjimečné

Kromě své bytelné ocelové konstrukce, která nabízí barevné varianty na míru mají modely zabudované nadstandardně veliké dotykové displaye. Od úhlopříčky 118 centimetrů po maximálních 165 centimetrů, umožňují maximální čitelnost za každého počasí. 

Odolnost za každého počasí navíc podporuje zabudované topení a chlazení, které v extrémních teplotách zajistí plynulý chod této desky.
 
Jakmile si obec vybere místo, kde si bude přát napevno instalovat úřední desku, vybere se barevná varianta oceli, velikost obrazovky zařízení a pak už jen zbývá rychlá instalace. Desky disponují vlastním wifi modulem, vnitřní pamětí 4GB a vyšší, procesor Intel i3 a vyšší. 
 
S otázkami a nezávaznými poptávkami se neváhejte obrátit na Obec24.
 
 
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4