Havajská masáž uvolní celé tělo

Massage stones, wellness and spa :: Free photos

Ze samotného názvu plyne, že havajská masáž má své kořeny na Havajských ostrovech. Zde se v minulosti masáže prováděly v mnoha chrámech, protože sloužila k očištění těch, kteří přišli do chrámu. V současné době se tato masáž rozšířila i do Evropy a Česká republika není výjimkou. Pokud si objednáte wellness pobyty Zlín, můžete si dopřát také tuto ojedinělou masáž. Pojďme se podívat na havajskou masáž podrobněji.

Číst dál: Havajská masáž uvolní celé tělo

Zakročte proti akné a černým tečkám s vakuovým čističem pleti

Problematickou či aknózní pletí trpí značná část populace. Pokud i vy alespoň částečně do této skupiny patříte, neměli byste toto onemocnění podceňovat a již od začínajících nebo mírných příznaků začít s léčbou a pravidelnou péčí o vaši pleť a předejít tak nechtěným následkům. Jedním z účinných pomocníků na cestě za bezproblémvou pletí je také vakuový čistič pleti, který se vám bude hodit pro každodenní použití a který je mnohem šetrnější než dostupné přípravky v drogeriích.

Číst dál: Zakročte proti akné a černým tečkám s vakuovým čističem pleti

Hledáte originální propagaci vaší firmy? Zkuste polepy aut na míru

Aby byla reklama úspěšná, musí být originální. To platí hlavně u polepů aut.

Můžete mít polep, který je střídmý a nepotřebuje příliš lákat pozornost. To ale jen v případě, že už jste zavedená firma s stanovenou korporátní identitou. Zavedená firma by se měla snažit nenarušit korporátní design a zavedený styl komunikace. 

Číst dál: Hledáte originální propagaci vaší firmy? Zkuste polepy aut na míru

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4