Krásný penzion v praze

File:Penzion Archery.jpg - Wikimedia Commons

Praha láká turisty k návštěvě hlavního města během celého roku. Každý správný turista ví, že bez plánování své poznávací cesty mu může mezi prsty proklouznout kde co. První věc, kterou je třeba mít na mysli je ubytování, na které každý klade jiné nároky. Ubytovna Praha je bezpochyby jedna z nejlepších možností pro ty, kteří hledají levnou a pohodlnou formu noclehu.

Číst dál: Krásný penzion v praze

Oprava průmyslové podlahy

Lité nebo anhydritové podlahy se kromě průmyslových objektů a kanceláří začínají využívat už i v bytech a rodinných domech. Jejich výhodou je, že jsou rychle hotové a už druhý den po nich můžete chodit. Výsledkem je rovná podlaha, na kterou lze hned pokládat dlažbu, plovoucí podlahu nebo koberec. Na rozdíl od klasické betonové stěrky se litá podlaha aplikuje ve velmi tekutém stavu.

DIAMOND FLOOR s.r.o. – průmyslové podlahy

Číst dál: Oprava průmyslové podlahy

Autodráha je stále v módě

Některé hračky nikdy neomrzí. A hračky nejsou jen pro děti. To jsou dvě nekonečné klišé, které však stále platí. Autodráha pro formule poháněné trafem byla svého času nejoblíbenější hračka na trhu. Radost ze závodění po těchto dráhách přetrvává dodnes. Autodráha je vlastně modulární stavebnice, něco jako autodrom.

Carrera Autodráha GO 62480 DTM Master Class - Parametry | MALL.CZ

Číst dál: Autodráha je stále v módě

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.