Co jsou lineární motory ve strojírenství a jak fungují?

Pokud byste měli nakrájet rotační servomotor a položit jej naplocho, měli byste v podstatě lineární motor.  Lineární motor je elektrický motor, který má svůj stator a rotor „rozvinutý“, takže namísto točivého momentu (rotace) vytváří lineární sílu podél své délky. Lineární motory však nemusí být nutně přímé. Aktivní část lineárního motoru má konce, zatímco konvenčnější motory jsou uspořádány jako spojitá smyčka.

hlavni

Číst dál: Co jsou lineární motory ve strojírenství a jak fungují?

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI PRÁVNÍKEM A ADVOKÁTEM?

Pojmy právník a advokát se často pletou. Proto někteří ani netuší s jakými problémy jít do advokátní kanceláře nebo do právní poradny. Podívejme se tedy jak je rozdíl mezi právníkem a advokátem, po přečtení tohoto článku Vám to bude o něco jasnější. Nakonec zjistíte, že právníci či advokáti ve Zlíně nejsou to samé.

Číst dál: JAKÝ JE ROZDÍL MEZI PRÁVNÍKEM A ADVOKÁTEM?

Má Vaše dítě sen stát se rybářem? Pořiďte mu dětský rybářský prut s navijákem

Máte doma dceru nebo syna, kteří touží po pořádném rybaření? Nechce se na Vás pouze koukat, ale rybaření si vyzkoušet? Obchody nabízí mimo klasický sortiment k rybaření i dětský rybářský prut s navijákem a další vybavení. Budovat následující generaci rybářů je důležité. Zároveň budete určitě rádi, když budete moci někoho učit Vašemu oblíbenému koníčku a předat dál tipy a zkušenosti.

Číst dál: Má Vaše dítě sen stát se rybářem? Pořiďte mu dětský rybářský prut s navijákem

Proč termovize Night Pearl nesmí chybět žádnému lovci?

Termovizi Night Pearl by měl mít ve své výbavě každý myslivec či lovec, který to myslí opravdu vážně. Tento přístroj se stane vaším věrným společníkem na každé noční výpravě, kde budete potřebovat vidět stejně dobře jako za dne. Pokud chcete vědět proč potřebujete právě tento přístroj a proč vám ušetří mnoho času i peněz, tak neváhejte a čtěte níže.

Číst dál: Proč termovize Night Pearl nesmí chybět žádnému lovci?

Podle čeho vybrat spolehlivého prodejce vysokozdvižných vozíků

Při nákupu vysokozdvižných vozíků je třeba se zaměřit na spoustu parametrů - výška zdvihu, nosnost, pohon apod. Nechceme si přece pořídit vozík, která nám nebude splňovat naše potřeby. Mimoto je však také důležité pořídit si vysokozdvižný vozík u spolehlivého a prověřeného prodejce skladové a manipulační techniky. Po zadání slov "vysokozdvižné vozíky prodej" na Googlu se Vám zobrazí velké množství odkazů. V tomto článku Vám poradíme, jak si mezi nimi vybrat ten správný.

Číst dál: Podle čeho vybrat spolehlivého prodejce vysokozdvižných vozíků

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4