Bojujte s námi proti akné!

The 8 Best Clay Masks For Oily Skin

Objevil se vám na tváři nevzhledný červený pupínek? Někoho akné trápí více, někoho zase méně. Na akné lidé často používají kosmetické přípravky, se kterými se však výsledky nedostaví. A když už se zbavíte akné, pak je na chvíli. Doporučujeme vyzkoušet alternativní metody, které jsou účinnější a levnější.

Jak akné vzniká?

Existuje spousta důvodů, proč se objevuje akné na pokožce. Nejčastějším důvodem je nadbytečný kožní maz a nadměrné rohovatění kožních buněk. Mazové žlázky se ucpávají, a proto nemůže odtéct kožní maz. V takovém případě se začne tvořit akné.

Akné se projevuje při hormonálních změnách. Ženy mají problémy s akné velmi často před menstruací či během těhotenství. Akné je také dědičné a může se objevovat na pokožce po celém těle.

Jak se zbavit akné?

Existuje spousta alternativních metod, jak akné odstranit. My vám doporučujeme zubní pastu, rozmačkaný česnek, pastu z kvasnic a oleje z čajovníku. Musíte také dodržovat pitný režim a mít vyváženou stravu.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4