Proč termovize Night Pearl nesmí chybět žádnému lovci?

Termovizi Night Pearl by měl mít ve své výbavě každý myslivec či lovec, který to myslí opravdu vážně. Tento přístroj se stane vaším věrným společníkem na každé noční výpravě, kde budete potřebovat vidět stejně dobře jako za dne. Pokud chcete vědět proč potřebujete právě tento přístroj a proč vám ušetří mnoho času i peněz, tak neváhejte a čtěte níže.

Jak vlastně termovize funguje

Termovize Night Pearl fungují na principu zobrazení tepelného záření, které všechny objekty samy vyzařují. Jedná se o naprosto pasivní zobrazovací přístroje, které nepotřebují žádné osvětlení objektů, ani zbytkové světlo, nebo různé přísvity. Termovizní přístroje zobrazují tepelné rozdíly objektů.

Úkolem termografie je analýza infračervené energie vyzařované tělesem. Termografickým měřicím systémem lze zobrazit teplotní pole měřeného objektu na jeho povrchu. Čím je teplota vyšší, tím je vlnová délka vydávaného záření kratší. Termovize měří ve svém zorném poli dlouhovlnné infračervené záření. Jednoduše řečeno, termovize tedy „dělá” obrázky z tepla.

Termovize Night Pearl

Hlavní podstatou termovize Night Pearl je unikátní spojení speciálně konstruované optiky a elektro-optického zesilovače obrazu, který vám poskytne obraz vysokého rozlišení bez jakéhokoliv zkreslení a s geometricky přesným rozložením v celém zorném poli. Termovize Night Pearl má navíc hermeticky uzavřené tělo, díky kterému je možné zařízení používat i za nepříznivého počasí, jako je déšť, mlha, písečné bouře, prašné prostředí atd.

Proč je koupě této termovize tak výhodné

Kvůli skvěle odvedené práce výrobců, se termovize Night Pearl může pyšnit naprosto skvělým provedením těla, které díky své konstrukci lze přístroj používat vždy, když je potřeba. Za cenu kterou zaplatíte se vám dostane opravdové kvality. To znamená, že se nemusíte bát, že by se vám termovize nějak poškodila či zcela zničila z důvodu nekvalitního výrobku.

 

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4