Nezaspěte dobu - vzdělání je důležité!

Firemní vzdělávání. Tento pojem znní jednoduše a každý si pod ním dovede něco představit. Ale myslí na něj firmy? Pracují s ním? Snaží se je využít ve svůj prospěch? Většina firem ne, případně pokud ano, tak nepříliš efektivně.

Cesta ke vzdělání a profesi - Novinky.cz

Přitom firemní vzdělávání je klíčové pro každého zaměstnavatele, jehož firma pracuje v oblasti, ve které potřebujete procesy, kroky a postupy. A je jedno, jestli se jedná o společnost technickou, humanitní nebo kreativce. Protože pokud zaspíte dobu, už ji nikdy nedoženete (případně vás to bude stát mnohem víc peněz a úsilí). Proto je důležité vzdělávat se průběžně. Říkáte si, že jezdit na konference se vám nechce, protože se stejně nic nového nedozvíte? Není to pravda. Přestože řada vědomostí zůstává, konference jsou především o inspiraci, vytváření vztahů a procvičení mozkových závitů. Proto nepodceňujte firemní vzdělávání, budete toho litovat.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4