Co je nejlepší metoda na hubení štěnic?

Štěnice jsou spojené se špinavými motely a tím, jak je těžké se jich zbavit. Je ale dobré vědět, že si je můžete přinést z veřejného místa. Máme pro vás metody, které jsou nejúčinnější na hubení štěnic?

Jak poznat že vás štěnice navštívili

Nejčastěji se nacházejí v matracích, čalounění, za rámy obrazů, pod podlahou a dokonce za tapetami. Vylézají v noci a živí se lidskou krví .
Po těchto nepatrných upírech vám ráno zůstanou malé štípance podobné komárům, v řadě za sebou. Je ale možné, že si jich ani nevšimnete, pokud nejste citliví na hmyzí kousnutí.
Naprostou jistotou bude prohledat okolí postele a hledat trus, který má vzhled malých hnědočervených skvrnek.

Jak se štěnic zbavit nadobro

Vždy je dobré mít pod matrací pasivní monitorovací past s feromony, které štěnice polapí a vy můžete co nejrychleji začít proti štěnicím bojovat. Rozhodně s bojem nečekejte, protože se rychle množí a jsou velmi odolné.
První pomocí jsou speciální postřiky proti štěnicím. Vsaďte na kvalitní spreje, víceúčelové spreje z drogerie často nestačí.
Pokud i po spreji nalézáte nějaké štěnice, použijte dýmovnici. Dým se dostane do všech koutů pokoje a po vyvětrání nezanechává zápach.
Pokud bydlíte v paneláku, je třeba nahlásit správci výskyt štěnic a provést deratizaci i v okolních bytech, protože se rychle rozlézají a určitě se k Vám vrátí.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4