Ubytování v tatrách slibuje pohádkovou dovolenou

Nízké Tatry jsou druhým největším národním parkem na Slovensku. Současně představují čtvrté největší pohoří Západních Karpat. Budete-li hledat ubytování Tatry, k dispozici máte nejen apartmány, ale také malebné horské chatky. Tatry můžete navštívit jakékoliv roční období a vždy vám mají co nabídnout.

Ubytování Tatry

Nízké Tatry představují hlavní cíl mnoha českých turistů. Projdete se po stezce Hrdinů Slovenského národního povstání a tato stezka je lemována horskými chatami. V zimním období si užijete sportovních radovánek v zimním středisku Jasná pod Chopkom, která slibuje 21 kilometrů sjezdovek a moderního vybavení.

Nádherná příroda je lákadlo číslo jedna

Ať už si objednáte jakýkoliv typ ubytování Tatry, nadchne vás zdejší příroda. Z celkové plochy je až 67 % pokryto lesy a porosty. V jižní části pohoří rostou hlavně borovice a buky, v severní části zase buky. Na západě narazíte na jedle a smrky. Nízké Tatry se staly také domovem řady zvěře – od jelenů, přes divoká prasata a kamzíky, až po medvědy hnědé.

Jedním z hlavních lákadel jsou turistické stezky, které si oblíbí nejen milovníci jednoduchých tras, ale i příznivci náročných horských tras. Průměrná nadmořská výška se zde pohybuje v rozmezí od 1 500 do 2 000 metrů nad mořem. Nejvyšším vrcholem Nízkých Tater je Ďumbier, jehož výšku 2 043 metrů můžete zdolat.

Užijte si pohádkovou dovolenou na Slovensku, objednejte si ubytování Tatry a těšte se na kouzelnou přírodu a ojedinělou atmosféru.  

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4