Bundy od značky FOX, bundy všeho druhu

Bundy jsou používány převážně v zimním období a za snížené teploty. Pomáhají nás zachovat v teple, ale někteří ji nosí i jako módní doplněk, když není potřeba momentálně mít bundu na sobě.

 

Designové bundy od FOX

Značka FOX nabízí širokou škálu svého sortimentu. Od letních, lehkých bund až po péřové, hezky nadýchaných zimních bund. Design je důležitým kritériem při výběru. Naštěstí FOX má mnoho druhů designu, který si najde svého spotřebitele.

Jak vybrat letní bundu?

Nároky na letní bundu nejsou až tak vysoké jako na zimní, ale i zde jsou nějaké požadavky, které by měly letní bundy splňovat. Když v nepřízni počasí začne pršet, tak samozřejmostí je, že nechceme promoknou, tím pádem by bunda nás měla v tomto ohledu ochránit. Bundy FOX tímto kritériem disponují a my se nemusíme obávat, že zmokneme. Dalším kritériem je tvar a typ bundy. Pro někoho je lepší volnější bunda se zipem s možností rozepnutí v případě potřeby, pro některé je zase lepší, když je bunda beze zipu.

Jak poznat kvalitní zimní bundu?

Není to tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát. Před nákupem sledujte pár důležitých parametrů, a to nejen to, jak se vám bunda po vzhledové stránce líbí. I když u značky FOX to bude složité.  Důležitými kritérii jsou především nepromokavost a prodyšnost. První z parametrů se udává v milimetrech a znamená, jaký vodní sloupec (množství vody) dokáže tkanina ještě zadržet. Pro běžné nošení ve městě vybírejte bundu s rozmezím 3 až 5 000 milimetrů, na sportovnější použití třeba na horách se hodí bunda s o něco vyšším vodním sloupcem. Druhý z parametrů, prodyšnost, se udává v gramech na metr čtverečný za 24 hodin. Dobrá prodyšnost je základem pro to, abyste se v bundě cítili příjemně, bunda dobře „dýchala“ a nedocházelo tak k přehřátí organismu s následným zpocením a s ním souvisejícím rizikem možného nachlazení. Kvalitní zimní bunda do města by měla mít prodyšnost kolem 5 000 g/m2/24 hod.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4