Zakročte proti akné a černým tečkám s vakuovým čističem pleti

Problematickou či aknózní pletí trpí značná část populace. Pokud i vy alespoň částečně do této skupiny patříte, neměli byste toto onemocnění podceňovat a již od začínajících nebo mírných příznaků začít s léčbou a pravidelnou péčí o vaši pleť a předejít tak nechtěným následkům. Jedním z účinných pomocníků na cestě za bezproblémvou pletí je také vakuový čistič pleti, který se vám bude hodit pro každodenní použití a který je mnohem šetrnější než dostupné přípravky v drogeriích.

Řekněte sbohem černým tečkám s vakuovým čističem pleti


Vakuový čistič pleti díky svému intenzivnímu sání dokáže čistit pleť do hloubky a zbavovat jí tak odumřelé kůže, černých teček a zároveň vám vyčistí póry od nečistot a promasíruje pokožku v oblasti obličeje. Mytí obličeje obyčejnými přípravky z drogerie nikdy nebude tak účinné a jejich používání může vaší pleť bez předchozí porady s vaším dermatologem a vybráním toho pravého produktu pro vás ještě více zhoršit. Kdežto vakuové čištění vaší pleť nijak nezatěžuje, jelikož k němu není třeba žádných dalších chemicky založených přípravků a funguje čistě na základě vakuového odsávání, které dokáže vaši pleť zbavit příčin způsobujících akné a další problematická onemocnění pleti.

 

Vakuový čistič pleti zvládá odstranit každý nedostatek vaší pleti


Péče o vaši pleť nebyla nikdy snazší. K ovládání vakuového čističe vám totiž stačí pouze jedno tlačítko. Pomocí tlačítka je možné volit až 5 různých programů s jinak silnou intenzitou. Ať už pojedete kamkoliv, tak díky své praktické velikosti a přenosnosti budete moct mít vakuový čistič všude s sebou a už nebudete muset zanedbávat péči o vaši pleť. Velikou výhodou je také kompaktnost tohoto zařízení. Využívat a libovolně měnit můžete hned 4 nástavce. Každý je určen pro jiný typ čištění a zaměřen na jinou problematickou oblast pleti. Můžete tak využít hrot na čištění obličeje od pupínků a černých teček, masážní hrot na uvolnění obličeje, hrot na eliminaci černých teček a redukci vrásků nebo hrot, který důkladně odstraňuje mrtvé buňky, odmašťuje a vyhlazuje pokožku.

 

Elegantní design a praktičnost vakuového čističe pleti


Při pravidelné péči o pleť mimo účinnosti a praktičnosti čistícího zařízení oceníte také jeho minimalistický a velice praktický vzhled v bílé barvě nebo v oblíbeném rosegold provedení. Tělo vakuového čističe je navrženo tak, aby díky své ergonomické rukojeti perfektně padlo do vaší ruky a manipulace s ním byla ještě pohodlnější. Také údržba a čištění zařízení jsou velice jednoduché. Výměnné hroty můžete snadno odejmout od zařízení, umýt pod tekoucí vodou a usušit. V balení je dodáván také nabíjecí kabel s USB portem pro rychlé dobití zařízení, po kterém bude opět připraveno na poskytnutí prvotřídní péče vaší pleti.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4